вівторок, 22 грудня 2015 р.

Модуль 11

Ось і закінчились наші куси. З усього того, чого я навчилася,  на мою думку, найдоцільнішим для навчання моїх учнів буде  ефективно використовувати комп’ютерні технології для підтримки та оцінювання навчання учнів.
   Я дуже рада, що побувала на цих курсах.  Під час навчання я дуже багато дізналася, познайомилась з дуже хорошими і цікавими людьми.

Щиро дякую нашим шановним тренерам за допомогу у роботі Галині Ярославівні Антонів та Дризі Майї Костянтинівні)
Всім бажаю успіхів у житті та  великих творчих звершень


понеділок, 21 грудня 2015 р.

Модуль 10

Модуль 10
 Тут я  ознайомилася з необхідними педагогічними технологіями та прийомами навчання задля досягнення навчальних цілей;
обговорила з іншими учасниками тренінгу, як керувати навчальним процесом у класі, де навчання здійснюється за методом проектів,
як використовувати комп’ютерні технології задля підвищення ефективності уроку та для підтримки навчання учнів.
Потім ми створювали текстовий документ, для фасилітації навчання учнів, які виконуватимуть проекти. Треба при цьому наперед спланувати, як буде вивчатися обрана тема в класі, створити інструктивні матеріали, які допомагатимуть учням з використанням комп’ютерних технологій при виконанні навчальних проектів.


пʼятниця, 18 грудня 2015 р.

Модуль 9

Модуль 9.
Цей модуль допоміг мені зробити такі висновки щодо того, як учні можуть самі спрямовувати себе у навчанні та про роль і місце диференційованого навчання:
  - Перехід до процесу навчання, що будується навколо потреб учнів, вимагає адаптації і з боку учнів, і з боку вчителів.
 - Учні мають бути активним у власному навчанні;
 - Учителі можуть диференціювати навчання у чотирьох напрямках: зміст, процес, результати, навчальне середовище.
 - Учителі можуть планувати навчальний процес, враховуючи різні модальності, способи сприйняття, домінування лівої чи правої півкулі мозку, різні когнітивні стилі, різні ступені розвитку різних типів множинного інтелекту учнів;

 - Задоволення навчальних потреб учнів вимагає відповідного спостереження

Модуль 8

Модуль 8
Під час роботи з 8 модулем я розглянула також два питання:
• Яким чином створення системи оцінювання допоможе мені покращити навчальний процес?
• Як залучення учнів до процесу оцінювання змінює їх ставлення до навчання та допоможе досягненню поставлених навчальних цілей?

Цей модуль допоміг мені обдумати, що означає «оцінювання, зосереджене на потребах учнів».

четвер, 17 грудня 2015 р.

МОДУЛЬ 7

Модуль 7.
Під час роботи з 7 модулем я розглянула таких два питання:
 • Як створення прикладу учнівської роботи допоможе мені уточнити очікування від вивчення теми та покращити методику навчання?
 • Як я можу забезпечити досягнення учнями навчальних цілей при створенні ними комп’ютерних робіт до учнівського проекту?


Також я познайомилася з основними ідеями цього модуля.

Модуль 6


Рефлексія.

 Модуль 6 допоміг мені подумати про те, які зміни може внести використання сервісів Веб 2.0 у спілкуванні та співпраці у навчанні учнів, а саме:

Як можна ефективно використовувати інформаційно-комунікаційні технології для підтримки та оцінювання процесу навчання учнів.
Яким чином створення прикладу учнівської роботи допоможе мені пояснити учням мої очікування від проектів та покращити їх навчання.
Як я можу забезпечити досягнення учнями поставлених навчальних цілей при роботі над проектами.
 Цілі:
Поділяться ідеями про те, як можна використати Інтернет у навчанні учнів;
Створити та оцінити приклад учнівської презентації, учнівської публікації, вікі-статті або блоґу;
Внести зміни до свого Плану вивчення теми;

Осмислити те, чого навчилися.

середа, 16 грудня 2015 р.

Модуль 5



Цей модуль допоміг мені поміркувати про те, які зміни може внести використання Інтернет-ресурсів у процес навчання моїх учнів, а саме:
  1. Яким чином навички з технологій пошуку в Інтернеті та знання критеріїв оцінювання веб-сторінок можуть покращити навчання ваших учнів.
  1. Яка допомога та інструкції знадобляться вашим учням для того, щоб вони здійснювали ефективний пошук ресурсів Інтернету та навчилися критично оцінювати веб-сторінки.
  1. Як  оцінювати вміння учнів критично оцінювати Інтернет-ресурси.

вівторок, 15 грудня 2015 р.

Модуль 4

Даний модуль допоміг мені уточнити основні запитання проекту та продумати систему оцінювань учнів у даному проекті, а саме:

1.Як мені сформулювати оцінювання, за допомогою якого можна виявити  навчальні потреби учнів?
 
 2.Як  в умовах особистісно-орієнтованого навчання спланувати оцінювання учнів, яке буде відбуватися постійно впродовж виконання учнями проекту?

понеділок, 14 грудня 2015 р.

Модуль 1;2;3

Модуль 1

 Робота над першим модулем наштовхнула на думку, про те, яке важливе місце займає рефлексія у навчанні. Вчитель повинен здійснювати аналіз ефективності методів і засобів навчання. Подумати про те, чи були вдалими ті вправи і завдання, що використовувались на уроці. Дуже часто для організації  ефективного уроку можна використовувати сучасні інформаційні технології.

Модуль 2

Познайомилася з методом навчальних проектів, з навичками, які необхідні учням 21 століття, з планом вивчення теми та формою оцінювання портфоліо, створила публікацію для ознайомлення з методом проектів.

Модуль 3

Я вважаю, сучасне навчання не можливо уявити без підтримки інтернет ресурсами: це додаткова цікава інформація, що сприяє розвитку пізнавальної активності учнів, різні фото-, відеоматеріали для уроків англійської мови (та інших предметів).